Jesteśmy nowoczesną firmą z tradycjami. Działamy na rynku od 1994 roku jako jedna z pierwszych diagnostyk w Nowym Sączu. Diagności i pozostali pracownicy wyróżniają się wysokimi kwalifikacjami, doświadczeniem gwarantując wysoką jakość usług, służą doradztwem technicznym.

 

Dodatkowym atutem naszej firmy jest jej położenie ponieważ znajdujemy się na tym samym obiekcie co Wydział Komunikacji I Transportu Nowego Sącza. Nasza stacja jest pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego i dzięki temu jesteśmy na bieżąco w zmianach prawnych dotyczących badań technicznych pojazdów.

 

Cenimy sobie każdego klienta, dlatego służymy radami, a stali klienci mogą skorzystać z darmowych usług takich jak np. ustawienie świateł, wymiana żarówek, sprawdzenie zbieżności itp.

Nasi klienci mogą skorzystać z poczekalni w której oferujemy darmową kawę a najmłodsi klienci zawsze mogą liczyć na coś słodkiego.

Diagności dbając o państwa bezpieczeństwo sami wjeżdżają na kanał przeglądowy. Aby zadowolić Państwa potrzeby nasi pracownicy podnoszą ciągle swoje kwalifikację i standardy przeglądów.

Serdecznie Zapraszamy na badania do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów!!!

 

Przykładowy button